NAŠE MLÉKO 1 kojenecké mléko počáteční 525 g

Počáteční mléčná kojenecká výživa z bílkovin kozího mléka v prášku pro děti od 0 do 6 měsíců. CHUTNÉ A SNADNO STRAVITELNÉ. S NÍZKÝM OBSAHEM ALERGIZUJÍCÍ BÍLKOVINY αs1 kaseinu.

Dostupnost: Skladem
Výrobce: Goldim
Kategorie: Kojenecká mléka
Vaše cena:
340 Kč

Vaše cena dopravy je od 99 Kč
Nakupte ještě za 1 500 Kč a dopravu máte zdarma!

0 Kč
1 500 Kč
Sdílejte tento produkt

NAŠE MLÉKO 1 se vyrábí z vysoce kvalitního plnotučného kozího mléka, které je doplněné o všechny nezbytné vitamíny, minerály a další složky, jako jsou omega-3 a omega-6 mastné kyseliny nebo nukleotidy a fruktooligosacharidy (FOS), pro správný růst a vývoj vašeho miminka.

CO BYSTE MĚLI VĚDĚT O KOZÍM MLÉKU 

  • Kozí mléko je nejblíže mléku mateřskému
  • Jemné a lépe stravitelné než kravské mléko
  • Vhodné i pro citlivé bříško vašeho miminka
  • Nízká alergenní zátěž   

NAŠE MLÉKO® OBSAHUJE VŠE NEZBYTNÉ PRO SPRÁVNÝ RŮST A VÝVOJ MIMINKA

  •  s vitamíny A, C, D, které přispívají k normální funkci imunitního systému
  • s ideálním poměrem NEMK* pro vývoj mozku, očí, nervové soustavy
  • nízký obsah alergizující bílkoviny alfa S1-kaseinu.
  • NEOBSAHUJE KRAVSKÉ MLÉKO. GARANTOVÁNO!
  • Neobsahuje palmový olej

 

Zpracováno za nejpřísnějších hygienických a technologických podmínek. Čistota chovu a jedinečná metoda zpracování znamená příjemnou chuť a vůniRespektuje nejpřísnější požadavky pediatrů a odborných lékařských společností na výživu kojenců a malých dětí stanovené ESPGHAN (Evropská společnost pro dětskou gastroenterologii, hepatologii a výživu) a EFSA (Evropský úřad pro bezpečnost potravin). 

CO MOŽNÁ NEVÍTE O KOZÍM MLÉKU A JEHO PŘÍNOSU PRO VAŠE MIMINKO: 

*NEMK 

Nenasycené mastné kyseliny

(omega-3, omega-6) 

 
 
 

přirozeně se vyskytují v mateřském mléce a jsou zodpovědné za bezproblémový vývoj mozku, očí a nervové soustavy.

Naše mléko® obsahuje unikátní přírodní zdroj, plnotučné kozí mléko, vhodně doplněné o nejkvalitnější rostlinné oleje tak, aby se svým složením a vyváženým poměrem omega-3 a omega-6 co nejvíce blížilo mateřskému mléku.  

 
   

Nukleotidy

 

sehrávají rozhodující úlohu v řadě biologických procesů, důležité jsou pro celkový růst, vývoj mozku a imunitního systému. Nezbytné jsou pro optimální funkci trávicího systému.

Kozí mléko obsahuje přibližně 5x více nukleotidů než mléko kravské. Obsahem přirozených nukleotidů se blíží mléku mateřskému, které je pro dítě jejich bohatým zdrojem.

 

Fruktooligosacharidy

(FOS)

 

Kozí mléko je na rozdíl od mléka kravského bohatším přirozeným zdrojemFOS. Tyto mimořádně důležité látky stimulují růst zdravé střevní mikroflóry a jsou zodpovědné za obranyschopnost.

Díky využití kozího mléka se tak Naše mléko® více blíží mateřskému mléku, které je pro dítě vůbec nejlepším zdrojem FOS.

   
   

 

Složení (obsahové látky): 

Vitamíny: vitamín A, D3, E, K1, C, B komplex (B1, B2, niacín, B6, kyselina listová, B12 a kyselina pantothenová). Minerální látky: draslík, chlor, vápník, fosfor, hořčík, železo, zinek, měď, mangan, selen, jód a sodík. Další nezbytné látky pro zdraví vašeho miminka: Taurin, inositol, cholin, L-karnitin, nukleotidy, omega-3 a omega-6 NEMK*.

 

Složení (uvedeno dle legislativních požadavků): 

plnotučné kozí mléko, kozí laktóza, sušený glukózový sirup z kukuřice, řepkový olej, syrovátkové proteiny kozího mléka, slunečnicový olej, fruktooligosacharidy, emulgátor: řepkový lecitin, hydrogenuhličitan sodný, cholin, inositol, kyselina L-askorbová, nikotinamid, DL-alfa tokoferyl-acetát, D-pantothenát vápenatý, riboflavin, pyridoxin-hydrochlorid, thiamin-mononitrát, kyselina listová, D-biotin, kyanokobalamin, taurin,  mléčnan železnatý, nukleotidy (cytidin 5´-monofosforečnan, uridin 5´-monofosforečnan, adenosin 5´-monofosforečnan, inosin 5´-monofosforečnan, guanosin 5´-monofosforečnan), mléčnan zinečnatý, L-karnitin -L-tartrát, cholekalciferol, retinylpalmitát, síran měďnatý, fylochinon,  jodid sodný, seleničitan sodný.

 

Obsah balení: 525 g

 

Barva: barva Našeho mléka 1 se může pohybovat od nažloutlé po jemně narůžovělou, což souvisí s přirozeným barevným odstínem použitých surovin. 

Created with Sketch.